Недарма Інтернет називають Всесвітньою павутиною. Адже ця мережа пов’язує весь світ. Але скрізь є свої приховані елементи, і Інтернет не виняток. Є такі сегменти мережі, які до Інтернету з якихось причин не підключені. Вони називаються Темною павутиною. Група людей, про які ніхто і нічого не знає, організовує полювання на індичок. Тільки ось за цим не зовсім невинним, але законним назвою, варто щось зовсім інше, і в ролі пташок будуть виступати молоді дівчата, яких ця група викрадає. Вся охота знімається, а потім відео викладається в Темну павутину.

Ті, у кого багато грошей, і хто обожнює криваві розваги, щоб переглянути відео, повинні купити таке право. Чим же закінчиться жорстоке полювання? Чи чули ви про темну павутину? Це мережеві сегменти, взагалі не підключені до мережі інтернет… Таємничі люди створили садистську групу, викрадаючи молодих дівчат для участі в полюванні на індичок в якості здобичі, при цьому вони знімають все на відео.

Мільйонери, спраглі крові, повинні купити право на перегляд в темній павутині. Який же результат полювання? Фільм Темна павутина (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бруно Вассенат
В ролях: Petra Silander, Олів’є Грюнер, Кендра Сью Уолдман, Hind Attassi, Guillaume Delbart, Денні Гловер, Тоні Харрісон, Ібрахіма Кейта, Vincent Lezenes, Mohammed Abnou Noussair