Фільм Темна Ірис (2018) дивитись онлайн в HD якості


Молода дівчина Ірис живе звичайним життям. Працює в барі. Друзів небагато. Але її все цілком влаштовує. Одного разу вона стала помічати, що за нею хтось стежити. Це до остраху лякає її, але вона не може нічого зробити. Так як стежив не робить ніяких дій. Незабаром Ірис стало здаватися, що це просто її фантазії. Одночасно в місті відбуваються звірячі вбивства. Причому скрізь підозрюється жінка яскравої зовнішності. Вона холоднокровно вбиває своїх жертв. Зважаючи на складність і заплутаність справи, його беруть собі спецслужби. Провівши обстеження і знайшовши докази, вони з’ясовують, що це якось пов’язано з Ірис.

Здивуванню дівчини не було меж. Адже вона ніяк з ними не пов’язана і взагалі не знала про події до моменту появи агентів. Однак вони продовжували наполягати на тому, що Ірис має якусь інформацію і негайно повинна їй поділитися. Тоді дівчина і згадує про сталкера і робить припущення, що, можливо, він пов’язаний як з цією справою. Незабаром з’ясовується, що вони мають справу з генномодифікованими особинами, запрограмованими на вбивство.

Тільки досі не ясно, як з цим пов’язана молода дівчина? Які таємниці вона приховує і при цьому нічого не пам’ятає? Фільм Темна Ірис (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хосе Байєрс, Дерек Таліб
Актори: Хосе В. Байєрс, Alex Clark, Меррет Лені, Дерек Таліб