Джей Чамберс довгий час вів життя, далеку від законослухняною. Разом з двома приятелями він займався злочинними діяннями, працюючи на впливову, небезпечну людину, Гейтса. Після чергової відсидки, вийшовши на свободу, Джей пообіцяв своєму синові, що «зав’яже» з криміналом. Його напарники повністю підтримували таке рішення. Компанія попрямувала на зустріч з Гейтсем. Вони віддали босові награбоване з останньої справи і сказали, що хочуть вести чесне життя. Але ватажок не збирався так просто відпускати своїх людей, на яких вже було з усіх боків направлено зброя.

Двох чоловіків розстріляли, залишивши живим і наляканим Джея. Йому Гейтс наказав виконати серйозну роботу, якщо йому звичайно дорогий його син. Тепер Чамберс сидить у в’язниці, чекаючи закінчення розслідування. У провину йому ставиться вбивство окружного прокурора.

Сестра Джея, впевнена в сфабрикованій проти недолугого братика справі, звертається за допомогою до колишнього чоловіка, талановитого адвоката Кейсі Маккея. Фільм Судовий процес (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брент Крісті
Актори: Ерік Клоуз, Таня Кларк, Нік Сірсі, Томмі Фленаган, Кевін Сайзмор, Крістіан Баліс, Грегорі Алан Вільямс, Марк Ешворт, Ганнер Вілліс, Джаред Саймон