США піддався впливу не найкращих часів. У країні настала економічна криза через велику кількість людей, не здатних за підсумком, себе прогодувати. Погіршення якості життя в свою чергу викликало невдоволення населення, а слідом за ним і всілякі масові порушення закону. Такий стан справ, безумовно, не влаштовував політичну еліту країни і саме тоді, була задумана особлива ініціатива. Суть Судної ночі полягала у вбивстві. Причому цей захід застосовувалася в прямому сенсі слова. Один раз на рік, проходить ніч під час якої, можна вчинити будь-який злочин за парою винятків. Вбивство, грабіж, перестрілки, все це дозволені на час ночі заходи.

Будь-хто, хто бажає, може вбити свого сусіда, що дратував весь інший час. Кожен, хто бажає випустити пар, може вийти на вулиці і почати цю маленьку війну. Не важливо, скільки люди накоять Бід, до ранку, все це буде списано і залишено без уваги. Звичайно ж, людям це піднесли, як спосіб стримування злочинності. Фільм Судно ніч 4: Початок (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але політики задумали цей захід, як дієвий спосіб урізати населення країни на догоду економіці. І суть даної історії полягає в дорозі, який привів до прийняття цього закону і найпершої ночі.

Режисер: МакМюррей
В ролях: Стів Харріс, Мелоні Діаз, Лорен Місяць Велес, Лекс Скотт Девіс, Мо, Патрік Даррен, Маріса Томей, Аарон В. Вільямсон, Чину Лейн