Комп’ютери тісно увійшли в життя простих людей. Головний герой кінострічки намагався уникати бездушних помічників. Він був цілком щасливою людиною. У Грея була чудова дружина. Одного разу з парочкою трапилася серйозна біда. На заправці на них напали бандити. Злочинці жорстоко розправилися з нещасною жінкою. Вона померла від отриманих травм. Сам хлопчина став інвалідом. Він не міг рухатися без допомоги інвалідного візка. Несподівано до нього в палату прийшов молодий хлопчина. Він запропонував пацієнтові непогану альтернативу. Після всіх обстежень в його тіло вживлять комп’ютерний чіп Stem. Грей трохи подумав і вирішив погодитися.

Він був упевнений, що це реальний спосіб помститися негідникам, відновити справедливість. Жага помсти не покидала вдівця. Він повинен відшукати злочинців і здійснити над ними самосуд. Вбитого горем чоловіка вже неможливо зупинити. Після всіх процедур він отримав можливість самостійно пересуватися. Тепер вдосконалене тіло слухалося свого господаря. Це було великою радістю для нього. Почалася підготовка, ретельне розслідування. Фільм Стем (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ніхто не вірив, що у месника все вийде. Він не звертав уваги на труднощі. Всі випробування боєць витримував з честю. Він вже майже підібрався до своїх недоброзичливців. Чим завершиться ця ризикована, непроста місія?

Режисер: Лі Уоннелл
В ролях: Логан Маршалл-Грін, Роско Кемпбелл, Річард Коуторн, Харрісон Гилбертсон, Майкл М. Фостер