Колись Френк був добропорядним громадянином і вів цілком благополучне життя. Він встиг обзавестися сім’єю і тепер пишався своїм новим статусом. До того ж чоловік беззастережно довіряв близьким друзям, які на той момент здавалися йому найкращими в світі. Проте все круто змінилося, коли довірливого Френка підставили ті, від кого він найменше очікував підступу. Незабаром проти нього сфабрикували справу і суд засудив ув’язненого цілих дев’ятнадцять років відбувати покарання в місцевій в’язниці. Відсидівши покладений термін, Френк виходить на свободу, мріючи лише про помсту.

Однак рішення покарати кривдників відходить на другий план, коли він зустрічає свого вже змужнілого сина. Колишній в’язень розуміє, що провів дуже багато часу далеко від дитини і пропустив все найважливіше в його житті. Фільм Старі рахунки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Звичайно, минулого не повернеш, але можна спробувати забути минулі образи і побудувати світле майбутнє поруч з рідною людиною. Що ж переважить на чаші терезів: бажання мстити або любов до сина?

Режисер: Шоун Ку
Актори: Ніколас Кейдж, Бенджамін Бретт, Ноа Ле Грос, Мохамед Карім, Кароліна Видра