Шахін і Шакур живуть в не самому благополучному районі Тегерана, де рідко можна зустріти освічених, заможних людей. Родичі торгують наркотиками, продаючи другосортний товар. Всі мешканці округи знають, чим займаються брати. Навіть знайомий поліцейський спокійно розмовляє з приятелями на тему незаконного бізнесу. Шахін дізнавшись, що вдарили ножем Шахруза, прибіг до будинку, де мешкають представники його, клану, ведеться розфасовка товару. У них є кілька безпритульних хлопчаків, яких дорослі люди взяли під свою опіку.

Шахін хоче знати, хто поранив підлітка, щоб розібратися з негідником самостійно. Він пообіцяв босові відрізати тому вухо, але не очікував, що це буде звичайна, налякана дитина. Пацана притягли до Шахіна, вручили йому ніж, велівши відповідати за свої слова. Все навколо стояли і дивилися, як герой буде різати вухо.

Хлопчик плакав і благав цього не робити. Незважаючи на нелегальну діяльність, Шахін не був жорстоким, злим людиною і пошкодував оступився підлітка. Фільм Стадо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Хуман Сейеди
В ролях: Hamoun Seyyedi, Фарід Сейджжади Хоссейні, Marjan Ettefaghian, Navid Pourfaraj, Фархад Аслани, Nazanin Bayati, Mahyar Rahat-Talab, Навід Мохаммадзаде, Ladan Zhaveh Van