Досвідчений і впевнений у своїх силах водій таксі на ім’я Шон гине в машині при підозрілих обставинах, чекаючи таємничого клієнта. Ім’я цієї людини залишилося нікому невідомим, оскільки він наполіг на тому, щоб залишитися інкогніто. Поліція встановлює причину загибелі таксиста як випадкове невдале пограбування, проте залишається безліч питань, на які Немає відповіді. Загадкові, містичні події оточують історію. Однак Стара шкільна подруга вбитого чоловіка, Тіффані, не вірить кінцевому результату розслідування і підозрює у вбивстві вдову, гірко скорботну про чоловіка.

Тіффані намагається з’ясувати все, що сталося тієї фатальної ночі, чому і ким Шон був втягнутий в страшні злочинні ігри. Для того щоб дізнатися підґрунтя закритої справи, вона вирішує пройти небезпечний квест-зробити ту ж саму поїздку, в яку відправився перед загибеллю Шон. Вона навіть не підозрює, що його чекає. Чи зможе вона дізнатися фатальну таємницю, ризикуючи власним життям?

Ці та багато інших питань витають в голові нашої героїні. А найцікавіше, що відповіді на них вона повинна відшукати самостійно. Фільм Смертельна поїздка (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Morenike Joela Evans
Актори: Тамала Джонс, Домінік Перрі, Рене Паркер, Jay Jones, Стівен Норфлит