Фільм Смертельна лють / Мертвий поліцейський (1988) дивитись онлайн в HD якості


Група вчених здійснила неймовірне відкриття — вони з’ясували, як можна оживити мерців. Недовго думаючи, вони вирішили, що розповідати світу про свій винахід вони не будуть. Краще вони використовують його в своїх інтересах. Хлопці навіть придумали в яких. Вчені вирішують створити банду мертвих злочинців, які будуть за їх наказом грабувати банки. Таким гангстерам не страшні ні багнети ні кулі. Адже вбити небіжчиків неможливо, чи не так? Та й вимагати своєї частки з награбованого вони теж навряд чи посміють-вона їм просто не потрібна. Двоє друзів, поліцейські Даг Бігелоу і Роджер Мортіс, ведуть справу, пов’язану з низкою зухвалих пограбувань.

Незабаром вони виходять на загадковий інститут, що займається малозрозумілими дослідженнями. Саме там банда вчених поповнює ряди своєї мертвої армії. Детективи вступили в бій зі злочинцями, але зазнали невдачі. Одного з них, Мортіса, вбивають. Убитий горем, зневірений Даг вирішується на нечуваний вчинок — за допомогою наявного в лабораторії обладнання він оживляє друга. Фільм Смертельна лють / Мертвий поліцейський (1988) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мортіс перетворюється на зомбі, але він прекрасно розуміє, що з ним сталося. І він не має наміру після смерті припиняти розслідування. Правда, у друзів мало часу-Роджер починає гнити, як і належить будь-якому небіжчику.

Режисер: Марк Голдблатт
Актори: Тріт Вільямс, Джо Піскопо, Lindsay Frost, Деррен МакГевін, Вінсент Прайс, Клер Кірконнелл