Ця стрічка відома багатьом глядачам, так як давно перетворилася на класику жанру. У ній були зібрані кращі земні воїни, яким належало взяти участь у серйозній битві і таким чином прославити своє ім’я на віки. Однак на початку свого шляху сміливі і відважні герої навіть не здогадувалися про те, з чим їм доведеться зіткнутися. Вони почали подорож у світ володаря Тсунга, який був чаклуном, здатним відбирати у переможених їх душу. Саме завдяки цьому персонажу багато світи були захоплені, тепер ось прийшла черга Землі. Люди отримали останній шанс показати власне право на життя. Глядачі побачать таке змагання, в якому зійдуться кращі з кращих, їх перемога стане шансом для виживання людей.

Воїни мають одну можливість отримати перемогу, для цього їм доведеться добряче постаратися, адже бій обіцяє бути нещадним. Їх ворогами стануть майстри, зібрані з різних світів. Однак навіть вони не являють собою небезпеку для героїв, так як всередині них самих мешкає диявол, якого треба зупинити будь-що, тобто зробити це за всяку ціну.

Раніше воїни вже програли 9 боїв, тому від результату цього – 10-го за рахунком – залежить дуже багато, в разі невдачі весь земний світ кане в Лету. Фільм Смертельна битва 3 / Mortal Kombat (2021) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Саймон Маккуойд
В ролях: