Сюжет захоплюючої кінострічки познайомить глядачів з відважним поліцейським. Цей чоловік є досвідченим фахівцем. Ні раз йому на власному досвіді доводилося стикатися з низкою неймовірно складних завдань. Незважаючи на всі небезпеки і ризики, йому завжди вдається довести справу до кінця і покарати злочинців за законом. Він ставить честь і справедливість на перше місце, часом зовсім забуваючи про те, що варто потурбуватися про своє здоров’я. На цей раз йому потрібно буде зайнятися не менш небезпечною справою. Він повинен працювати під прикриттям в центрі Лос-Анджелеса.

Тільки на перший погляд в цьому великому мегаполісі може здатися, що все спокійно. Насправді це не так. Відтепер йому належить взяти на себе відповідати за життя дівчинки. Вона потребує його захисту, адже за нею йде справжнє полювання. Поліцейський прекрасно усвідомлює, яка серйозна ноша лягла на його плечі, але здаватися він не планує. Всюди його чекатимуть ризики і пастки, підлаштовані недругами. Фільм Смак злочину (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки такий фахівець, як він здатний, обійти їх стороною, не залишаючи жодного шансу на перемогу для ворогів. Під час цієї операції він сильно зблизиться з підопічною. Вони стануть один для одного немов рідні люди. Ця підтримка виявиться доречною для кожного з них.

Режисер: Нік Чунг
Актори: Нік Чунг, Сюй Цзінлей, Луїс Чхён, Пол Чунь, Кріс Коллінз, Заха Фатхіма, Хе Цзюн, Меггі Чхён, Лам Суне, Хайтао Лі