Скіфська цивілізація перебувала на межі зникнення. Нечисленні нащадки намагалися вижити і зберегти традиції предків. Майстерним воїнам довелося стати найманими вбивцями. Зустріч з безжальними вовками Ареса загрожувала неминучою смертю. На рубежі століть стиралася пам’ять про славних битвах і великих народів, а старі божества йшли в небуття. Нові часи відкривали можливість хоробрим мужам з безстрашним серцем і сильних духом залишитися в легендах. На околиці давніх земель через горбисті степи і скелясті бухти на узбережжі двох безкрайніх морів розташувалося могутнє Тьмутараканське князівство. На службі місцевого правителя знаходився сміливий і відданий ратник.

У подяку за порятунок життя князь стає нареченим батьком первістка героя. Влаштований на честь народження сина бенкет затьмарив раптовий напад ворогів. Тяжкопоранений Лютобор не зумів перешкодити намірам викрадачів. Дружину Тетяну з немовлям відвозять у невідомому напрямку.

Разом з бранцем куницею боярин відправляється звільняти сім’ю. Щоб дістатися живими в потрібне місце християнину і язичнику необхідно знайти взаєморозуміння. Фільм Скіф (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рустам Мосафіра
Актори: Олександр Кузнєцов, Олександр Пацевич, Андрій Пермяков, Юрій Цурило, Олексій Тадея, Віталій Кравченко