«Скарби Округу Булліттов» (Bullitt County) — захоплюючий пригодницький трилер від популярного американського режисера Девіда МакКрекена. У ньому є все — елементи чорної комедії, драми, жахів і т. д. тобто, кожен глядач може знайти для себе хоч маленьку дещицю задоволення. Сюжет картини розгортається навколо бажання чотирьох друзів, молодих чоловіків утопічного віку — трохи більше тридцяти — відгуляти холостяцьку вечірку не де-небудь, а на красивій напівдикої природі в горах. Раптово вони, дізнавшись одну сумнівну на перший погляд інформацію, стають завзятими шукачами скарбів.

Все інше летить до чортів, адже гроші, які можна відшукати, затьмарюють декому з друзів розум настільки, що вони ні про що інше думати не можуть, у тому числі, і про таку дрібницю як дружба. Згідно з сюжетом одного разу друзі вирішили провести холостяцьку вечірку десь високо в горах. Однак, як з’ясувалося пізніше, вечірка — це всього лише прикриття для здійснення зовсім іншого діяння. Фільм Скарби Округу Булліттов (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Виявляється, хлопці сподіватися знайти в горах закопаний скарб. Ніхто і не міг припустити, що наші герої виявляться настільки жадібними і жадібними. Вони готові буквально розірвати один одного, аби відхопити собі велику частку скарбу.

Режиссер: Дэвид МакКрекен
Актеры: Майк С. Нельсон, Jenni Melear, Дэвид МакКрекен, Наполеон Райан, Дороти Лиман