«Спеціальний агент ЦРУ Сьюзан Купер» — звучить солідно, проте після успішного проходження курсу підготовки і довгих років служби на варті Вітчизни все, чим може похвалитися міс Купер — її суто професійна зв’язок із зіркою Управління, чудовим Бредлі Файно. Будучи «голосом в навушниках», який «веде» агента Файна крізь низку небезпек на завданні, Сьюзан до дурості закохана в свого красивого імпозантного «напарника». Ні на що: серйозне вона, при її вазі в сто з лишнім кілограм, розраховувати не може, але продовжує сподіватися на щось, слухняно виконуючи всі забаганки блискучого Файна до тих пір, поки він… не гине на завданні від рук підступної лиходійки Рейни Боянов.

Дуже скоро з’ясовується, що з вини цієї фатальної жінки, в чиїх руках знаходиться ядерна боєголовка, загинуло багато провідні агенти Управління, а ті, хто залишився, знаходяться в зоні ризику. Їх особистості розсекречені, тому вони не можуть взяти участь у протистоянні. Значить, за справу повинна взятися та, кого ніхто не знає в обличчя. Фільм Шпигунка (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

І, хто чудово знайома з роботою польового агента, оскільки особисто провів не один десяток операцій і бездоганно здала іспит на практику. Та, єдина і неповторна — Сьюзан Купер!

Режисер: Пол Фіг
Актори: Мелісса Маккарті, Джейсон Стэйтем, Джуд Лоу, Роуз Бірн, Міранда Харт, Боббі Каннавале, Морена Баккарін, Раад Рави, Джессіка Чаффін, Сем Річардсон