Цей заснований на реальних подіях фільм розповість історію життя канадського розвідника Макса Вартана. Прибувши в самий розпал Другої світової війни на Касабланку для вбивства нацистського посла, Макс об’єднує зусилля зі своїм партнером по завданню, бійцем французького опору Маріанною. Під час підготовки і виконання замаху між героями зароджується сильний зв’язок, пізніше переросла в любов. Поспішаючи схопити швидкоплинний момент щастя в розривається війною світі, незабаром після виконання місії Макс робить Маріанні пропозицію руки і серця.

Та погоджується, і, намагаючись залишити позаду спогади про жахи і небезпеки війни, молодята насолоджуються щасливим сімейним життям у Лондоні. Але щастя приходить кінець, коли Макс дізнається від свого керівництва про те, що англійська розвідка підозрює в Маріанні подвійного агента, весь цей час працював на Німеччину. Вартану дають сімдесят дві години на те, щоб розібратися в ситуації і надати докази невинності коханої, або вбити її.

Не вірячи в зрада матері своєї дитини, Макс, сподіваючись на помилку англійців, починає розслідування, щоб довести чистоту намірів Маріанни. Фільм Шпигуни-союзники (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Ліззі Каплан, Маріон Котійяр, Деніел Беттс, Бред Пітт, Меріон Бейлі, Саймон МакБерні, Джаред Харріс