Коли нас цікавить інформація, зупинимося ми перед чим-небудь, сдрейфим чи ні? Мабуть на подібного роду питання може дати відповідь тільки риса характеру людини, адже кожен з нас формується в процесі життя у своєму світогляді і своєму середовищі, які розставляють перед нами певні цілі і образи. Але мабуть ті злочинці, з якими на даний момент часу доведеться зустрітися нашого улюбленого актора Джекі Чану не зупиняться не перед чим, навіть перед тим фактом, що вони своїми діями можуть завдати шкоди дітям. А історія починається тоді, коли наш Джекі за сценарієм кінокомедії «Шпигун по сусідству 2» закохується в свою сусідку, яка з одного боку начебто, як і самотня, а з іншого і ні.

Ну як пояснити цю непросту ситуацію, та так, що жінка виховувала сама трьох дітей, але любов нашого Чана зовсім була щирою і він хотів, щоб вони всі четверо стали його родиною. Настає момент в їх долі, коли сусідці терміново потрібно виїхати, і вона залишає своїх шибеників на виховання Джекі Чану. Але і Джекі Чан не збирався залишати свої робочі моменти і одночасно здійснював державну місію. Хлопцям стала відома одна таємниця і тепер їм загрожувала серйозна небезпека, чи зможе наш кіногерой врятувати їх від клану злочинців чи ні?

Напевно з цього приводу сумнівів у телеглядача виникнути не повинно. А от чи зможе він завоювати любов своєї сусідки належить нам всім разом. Фільм Шпигун по сусідству 2 (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Брайан Левант
В ролях: Джекі Чан, Ембер Валлетта, Мадлен Керролл, Аліна Фолі, Вілл Шедлі