Буфорд Пассер протягом тривалого часу був шерифом в графстві Макнейрі. Він служив серйозно і відповідально, оберігаючи спокій суспільства. Протягом 43-х років чоловік протистояв злочинцям, надаючи їм відсіч, навіть вночі. Тільки одного разу він опинився в непростій ситуації. Злочинці нанесли удар по самому головному в його житті – вони вбили його дружину. У той самий момент чоловік відчув себе самотнім і безпорадним, але вже незабаром взяв себе в руки і вирішив помститися недругам. Незабаром Буфорд Пассер повинен був передати свою справу Крісу, який раніше служив у спецназі Сполучених Штатів Америки.

Хлопець повернувся в рідні краї і був повалений в шоковий стан, коли зрозумів, що місто стало залежати від злочинців. Відтепер у мирному та спокійному містечку панує ціле зміїне гніздо. Кругом продають заборонені препарати, а злочинці браво тероризують населення. На чолі всього стоїть власник місцевого грального залу, який протистоїть правосуддю і анітрохи не дотримується законів.

Колишній солдат вирішує, що повинен особисто захищати закон, а тому готовий стати гідним приймачем колишнього шерифа. Фільм Широко крокуючи (2004) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кевін Брей
В ролях: Дуейн Джонсон, Джонні Ноксвіл, Ніл МакДонаф, Майкл Боуен, Ешлі Скотт, Кевін Дюран, Джон Бізлі, Барбара Тарбак, Крістен Вілсон, Хлео Томас