Фільм Шазам (2019) дивитись онлайн в HD якості


Житель невеликого міста на ім’я Біллі Батсон навчався в школі і проживав з батьками в затишному будинку. Хлопчина погано навчався через те, що його постійно ображали інші учні. У нього не було друзів, адже всі вважали його дивним і не схожим на інших однолітків. Складно доводилося підлітку, але у нього було добре і чисте серце, здатне допомогти кожному нужденному людині. Одного разу у фільмі «Шазам» юнака про допомогу попросив незнайомий старий, Біллі з радістю погодився допомогти. Але незабаром підлітку довелося дізнатися таємницю дідуся, який хотів передати секрет, що дає величезну силу його носія.

Дивіться в хорошій якості, яку незвіданість таїв в собі старий. Вранці Батсон прокинувся у себе в ліжку, і вирішив, що йому приснився поганий сон. Він вимовив чарівне слово, що повторюється у нього в голові від незнайомця, і перетворився в неймовірного супергероя на ім’я Шазам. Він опанував силу стародавніх богів, які дозволяли одночасно бути наймогутнішим, відважним, мудрим, швидким і хоробрим.

Життя Шазама сильно змінилася після появи у нього надздібностей. Він розумів, що настане день, коли доведеться спрямувати свої сили на боротьбу з ворогами людства, які вже знають про існування героя. Фільм Шазам (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Девід Ф. Сандберг
В ролях: Закарі Лева, Марк Стронг, Джек Ділан Грейзер, Рон Сепас Джонс, Ешер Енджел, Грейс Фултон, Фейт Херман, Купер Ендрюс, Марта Міланс, Йен Чен