Головний герой картини Денні, молода людина вже кілька років живе в Китаї, і організовує свій власний бізнес. Він давно вже не має бажання працювати на чужого дядька, і це означає, що його вихід в одному – розраховувати виключно на свої сили. Його справа заробляє на тому, що герой перевозить різні вантажі. Він сам знаходить клієнтів, з якими домовляється про всі деталі. Зазвичай його просять перевезти щось цінне в рамках піднебесної, але крім цього, зустрічаються замовлення на супровід товару за кордон. Загалом-то бізнес і контакти налагоджені, і залишається тільки працювати і заробляти гроші.

Одного разу Денні отримує дуже важливе замовлення. Йому потрібно перевезти цінну картину, але це завдання, він не виконав, так як піддався серйозному ризику, і мало не загинув. Він не думав про серйозні наслідки після цієї ситуації, але все одно вирішив на якийсь час взяти перерву у своїй діяльності. Але це зовсім не зраділи його друзі, які допомагали йому з організацією.

Але це вже було вирішеною справою, і героя було не переконати. Але незабаром він змінює своє рішення, і збирається виконати найнебезпечніше завдання у своєму житті. Фільм Шанхайський перевізник (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Чарльз Мартін
В ролях: Орландо Блум, У Лей, Саймон Ям, Лінн Хун, Ханна Куінліван, Сін Юй, Том Прайс, Лян Цзин, Ін Так, Чан Жун