Джон-молодший, або Джей Джей не дуже пишається своїм прізвищем, так як його батько, Джон ІІ, залишив сім’ю, коли хлопець був ще дитиною. Протягом наступних двох десятиліть і декількох років він отримував подарунки від свого батька в день народження і на Різдво: кільце для чемпіонату з футболу, коробку презервативів і, в разі виїзду дитини в коледж, коробку журналів з оголеними жінками. До того часу, коли прибула остання посилка, його перестало хвилювати, що скаже або дасть йому батько, який став незнайомцем. У той час як тато все ще працював на вулицях Гарлема як приватний інспектор, Джей Джей став аналітиком ФБР.

Очевидно, Джон-це інша каста-за віком, по відношенню, по хуліганських навичкам (а вірніше по їх відсутності), за характером. Шафт-молодший намагається з’ясувати справжні обставини смерті його кращого друга. Швидко усвідомлюючи свої обмеження при роботі зі злочинцями, хлопець звертається до батька за допомогою. Це призводить до дивного співробітництва. Фільм Шафт (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Син більше розбирається в технологіях, менш захоплений зброєю, більш чутливий до соціальної та культурної політики і менш задоволений насильством, ніж його батько. Тим часом Джон II, безумовно, в цьому відношенні є кимось значно протилежним.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Семюел Л. Джексон, Метт Лауріа, Олександра Шипп, Джессі Ашер, Ісаак Де Банколе, Реджина Холл, Тітус Уеллівер, Метод Мен, Річард Раундтрі, Еван Джогіа