У центрі сюжету виявляється рейнджер, який всі свої сили і час кидає на серйозну боротьбу із злочинним світом. Другою ключовою персоною стрічки виявляється індіанець, який перебуває вже довгий час в люті, адже він вже протягом декількох років мріє помститися за смерть своїх співгромадян. Одного разу Джон Рейд знаходився на межі між життям і смертю, проте його організм виявився сильнішим, ніж припускали лиходії, і йому вдалося вижити. Головному герою в прямому сенсі слова вдалося вирватися з могили, а тим часом Тонто встиг поспілкуватися з його конем.

Зовсім скоро двоє чоловіків вирішили возз’єднати свої сили і почати діяти спільно. Незабаром герої починають розуміти, що їм не вдається працювати в парі, адже вони дуже різні, у кожного свої цілі і плани, і ніхто з них не збирається поступатися. Однак доклавши зусиль, вони знайдуть точки дотику і здружатися. Тепер головні герої будуть спільними зусиллями боротися зі лиходіями, що отруюють життя мирному народу. Фільм Самотній рейнджер (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так само вони будуть боротися з багатіями і з корупцією. Кожен раз герої будуть стикатися з проблемами, але ні за яких обставин напарники не будуть зупинятися, і завжди будуть наполегливими кроками йти вперто до хорошого результату.

Режисер: Гор Вербінськи
Актори: Джонні Депп, Армі Хаммер, Том Уілкінсон, Вільям Фіхтнер, Рут Вілсон, Баррі Пеппер, Хелена Бонем Картер, Брайант Принц, Стівен Рут, Леон Ріппі