У центрі сюжету один з пляжів, розташований на узбережжі Тихого океану, де працює команда рятувальників. В їх обов’язки входить надавати допомогу тим, хто потрапив в біду і оберігати відпочиваючих від нещасних випадків на воді. Кожен день приносить їм нові враження, адже контингент відпочиваючих постійно змінюється. Свою роботу вони не можуть назвати нудною і хлопці сумлінно виконують її. Вони пильно спостерігають за відпочиваючими, щоб встигнути вчасно прийти на допомогу. Хлопцям подобається мальовничий пляж, на якому вони працюють вже не перший рік, і, звичайно ж, хлопці обожнюють свою роботу.

Одного разу до Мітча і Метта доходить новина про те, що незабаром вони можуть втратити своє місце роботи. Існування пляжу знаходиться під загрозою закриття. Причина в тому, що на цю ділянку узбережжя поклала око нафтова компанія, яка планує встановити тут нафтові вишки. Цей поворот подій ніяк не входить в плани рятувальників. Ніхто з них не бажає втрачати роботу. Їм шкода, що буде загублено таке прекрасне місце відпочинку. Фільм Рятувальники Малібу (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Порадившись, вони починають активну боротьбу проти компанії, залучаючи мас-медіа і громадськість. Чи зможе альтруїзм рятувальників перемогти великі гроші нафтової корпорації?

Режисер: Сет Гордон
В ролях: Олександра Даддаріо, Пріянка Чопра, Дуейн Джонсон, Зак Ефрон, Памела Андерсон, Келлі Рорбах, Шарлотта МакКінні, Анжеліка Кенні, Хеннібал Бёресс