У розломі Сан-Андреас сейсмологи виявляють небезпечну тектонічний рух, в результаті якого починається сильний землетрус, що зруйнував штат Каліфорнія. В центрі цих подій виявляється Реймонд Гейнс — пілот вертольота пожежної охорони Лос-Анджелеса. Після трагічної загибелі молодшої дочки, він розлучається з дружиною і в його житті починається чорна смуга. Але як тільки людям починає загрожувати небезпека, Рей відразу ж відправляється рятувати свою сім’ю. Колишню дружину Емму він в останню секунду знімає з даху обвалився будівлі. Тепер, щоб знайти і врятувати старшу дочку, героям потрібно подолати небезпечний шлях з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско.

Розлом Сан-Андреас ― фільм-катастрофа, що розповідає про те, як гинуть найбільші міста Сполучених штатів Америки. Він не покликаний налякати когось або застерегти про можливу небезпеку. Це кіно просто в черговий раз показує, що природа набагато могутніше людини. Головна роль в картині дісталася Дуейну Джонсону. Перед початком зйомок була проведена ретельна підготовка. Бред Пейтон запросив Томаса Джордана, професора Університету Південної Каліфорнії, щоб той перевірив сценарій фільму на достовірність і виправив можливі помилки.

Крім того, режисер хотів показати глядачам реальні почуття і емоції. Тому більшість трюків актори робили самостійно. Фільм Розлом Сан-Андреас (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Пейтон
Актори: Двейн Джонсон, Карла Ґуджино, Олександра Даддаріо, Йоан Гріффіт, Арчі Панджабі, Пол Джаматті, Арт Паркінсон, Вілл Юн Лі, Кайлі Міноуг, Колтон Хейнс