Чудовий середньовічний особняк перетворений на величезний тренажерний зал. Його мешканки, яка проводить життя в самоті, треба постійно вдосконалюватися. Адже вона — Лара Крофт, знаменита шукачка пригод і дочка того самого невгамовного лорда Крофта, який загинув в одній із своїх ризикованих експедицій. Вона володіє всіма видами рукопашного бою і стрілецької зброї, вона чарівна і сексуальна, вона надзвичайно розумна і освічена. А найголовніше — Лара нікого і нічого не боїться.

Вважаючи за краще встановлювати свої правила, вона завжди йде до мети найкоротшим шляхом. Одного разу вночі Лара прокидається від неясного передчуття. Прислухавшись, вона розрізняє ледь вловиме в ночі цокання. Швидкий пошук, джерело занепокоєння витягнутий… Знахідка-Старовинний годинник-стає тільки першим кроком до розкриття чергової загадки.

Лара приходить до висновку: батько залишив незавершене справу, і тепер дочки належить врятувати світ від страшної загрози всього за 48 годин… Фільм Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роар Утхауг
В ролях: Алісія Вікандер, Уолтон Гоггинс, Ханна Джон-Кеймен, Деніел Ву, Домінік Уест, Олександр Віллауме, Семюел Мак, Vere Tindale, Едріан Коллінз, Vinita Petrus