Сотні років тому демон на ім’я Лисиця врятувала життя простої людини, своїм вчинком вона порушила закони світу демонів. Лисиця була ув’язнена в кратері вулкана під замерзлим озером. Її піддавали жорстоким тортурам день і ніч, її мука і бажання вижити залучили до місця її ув’язнення дух міфічної птиці, розламавши крижану брилу, під якою лежала Лисиця, птах звільняє її. Демони знають як керувати людьми, вони виглядають як люди, але у них немає сердець, вони пожирають людські серця і знищують їх. Люди повинні остерігатися їх, на демона не можна впливати зброєю, з ними може боротися тільки стійка безсмертна душа.

Щоб стати смертним демоном, який і сподівається стати Лисиця, необхідно знайти людину, готову віддати своє серце і безсмертну душу, але ось чи вдасться їй це? Згідно з давньою легендою, щоб стати смертним, демон повинен прожити на землі кілька сотень років; але й цього недостатньо, щоб відчути весь спектр людських емоцій і навчитися сумувати. Фільм Розфарбована шкіра 2 (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для отримання цих почуттів демон повинен знайти людину, готову пожертвувати власними почуттями і власною безсмертною душею. Що може зупинити демона, спраглого пізнання? Тільки людина, яка буде битися за свою душу і душі інших!

Режисер: Уэршань
В ролях: Чжоу Сюнь, Чень Кунь, Вікі Чжао, Ян Мі, Вільям Фен, Фей Сян, Тинцзя Чень, Лу Нуо, Yilong Zhang, Чи Бинъюань