Раз-Два, Мямля і красень Боб є гангстерами, які складаються в злочинній банді під назвою Дика зграя. Орудує угруповання в Лондоні. Одного разу ця трійка потрапила в серйозні неприємності, коли заборгували місцевому авторитету Ленні Коулу 2 000 000 фунтів. Плюс до всього, олігарх з Росії запропонував Коулу заробити 7 000 000 фунтів, якщо той поколдує над його документацією і отримає дозвіл для нього на будівництво стадіону. Звичайно ж, жага грошей змушує Ленні прийняти пропозицію Юрія Омовича. Коли олігарх передає документацію партнеру по темних справах, то разом з цим вручає особистий талісман, звичайно ж, виключно на тимчасове зберігання.

Отримати гроші виявляється не так-то й просто, а тому Омович просить допомоги у стели, яка зайняла бухгалтерським обліком. Дівчина найняла гангстера Раз-Два, щоб той пограбував людей Юрія, а бандит попросив допомоги у своїх вірних приятелів. Фільм Рок-н-рольщик (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У підсумку, виходить, що кожен герой стрічки тісно пов’язаний один з одним, навіть не здогадуючись про це. Тільки до чого призведе це непросте хитросплетіння? Чи вдасться комусь розбагатіти?

Режисер: Гай Річі
В ролях: Джерард Батлер, Марк Стронг, Том Харді, Ідріс Ельба, Тобі Кеббелл, Том Уілкінсон, Тенді Ньютон, Карел Роден, Джеремі Півен, Лудакрис