Геніальний вчений одного разу вирішив створити свою точну копію з нікелю. Виготовленого з металу робота вчений охрестив Чітті. Щоб отримати максимум прибутку, доктор Васі домовився про продаж свого творіння військовим, адже він може стати ідеальним солдатом. Чітті вогнетривкий, стійкий до впливу води і взагалі відрізняється особливою міцністю. Модель була оснащена безліччю різних функцій: вміння співати, танцювати, читати вірші і робити інші людські справи. Винахід дотримувався закладені в нього принципи,і було слухняним до команд. Поки готувався патент вчений віддав андроїда подружці — студентці Сані.

Але красуня не подобається, що залізний кавалер позбавлений емоцій, тому професор змушений наділити винахід емпатією. Отримавши відчуття, Чітті просто вкрав подругу доктора прямо з весілля. Справа в тому, що інший вчений, коли робот опинився на звалищі, наділив його злістю і ненавистю. Індійський Термінатор встав на стежку війни, і почав винищувати людей. Пізніше він створив правило — світ створений не тільки для людей. У продовженні історії творці фантастики постаралися зберегти основні концепти сюжету, але стали робити прямий сиквел.

Публіка знову зустрінеться з Чітті, а також побачить того самого генія, що зробив робота злим. З’явиться в історії нова красуня, а також син доктора Бохры. Фільм Робот 2 (2.0) (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: С. Шанкар
Актори: Раджінікант, Акшай Кумар, Емі Джексон, Аділь Хуссейн, Суданшу Пандей, Калабхаван Шахон, Анант Нараян Махадеван, Майілсамі, Ішарі Ганеш, Кайзаад Котваль