Дев’яності роки по багатьох країнах прокотилися величезним і страшним луною, спогади про них щемить душу і розбурхують тугу і горе, бо вони перевернули догори дном все на своєму шляху. Так, сюжет фільму під назвою «Ренегати» (2017) розповість нам про гарячі точки, який розмножилися по території Сербських кордонів. Здавалося, що ще трохи і спалахне Третя світова. Спекотніше і спекотніше ставало з кожним днем і ніхто не знав з російських солдатів, чи повернеться він додому в короткі терміни або взагалі.

Але завжди все залежить від часу і зрозуміло, що частина з них давно закриє очі і більше не зможе поглянути на жарке і стомлене сонце, а та, яка виживе і яка дочекається підкріплення, ясна річ, що по-новому абсолютно погляне на світ. Вони запекли , але це зробить їх дух сильними. Вони не зламаються і дадуть відсіч будь-якому воїну, що встав на шляху Росії. І ось, одне завдання приносить певний галас навколо їх персон. Як виявилося, те що вони відшукали, було неймовірним скарбом, який колись був залишений ще нацистами. Фільм Ренегати (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Та й подиву особливого то не повинно бути з того приводу, чому Знахідка ціла настільки довгий час, а по-друге вона ідеально була похована в озерних пучинах, що виключило можливість бути швидко знайденою.

Режисер: Стівен Куейл
В ролях: Сільвія Хукс, Юен Бремнер, Дж.К. Сіммонс, Салліван Степлтон, Димитрій Леонідас, Чарлі Бьюлі, Діармед Мёрта, Клеменс Шик, Джошуа Генрі, Славко Собінов