Фільм Ремпейдж 2 (2020) дивитись онлайн в HD якості


Світ дивного майбутнього зазнав змін, адже відтепер дружба між приматами стає набагато міцніше, ніж відносини, що складаються у людей, завжди стверджують власну перевагу. Девіс, перспективний талановитий вчений «Ремпейдж 2», що займається важливими експериментальними дослідженнями в засекреченій лабораторії, звик спілкуватися з мавпами різних видів. Він вносить зміни, ламаючи природність генетичного коду людиноподібних істот, щоб потім спостерігати за процесами перевтілення. При близькому щоденному спілкуванні з піддослідними екземплярами виникає природна, цілком зрозуміла прихильність.

Особливим другом стає горила, народжена під землею, яка виросла без впливу зовнішніх умов, ніколи не бачила природного середовища. Через перенесеної вірусної хвороби, відбуваються порушення, викликаючи разючі зміни в поведінці цієї дивовижної особини. Доброзичливий спокій зникає, змінюючись на агресію. Вирощений вихованець перетворюється на злісного не контрольованого монстра, що трощить обладнання з особливим остервенінням.

Потім, убивши співробітників, чудовисько виривається на поверхню, бажаючи відшукати родичів, щоб згодом зібрати власну армію для нападу на людей. Фільм Ремпейдж 2 (2020) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисери: Бред Пейтон
Актори: Дуейн Джонсон, Наомі Харріс, Малін Акерман