Головний герой фільму повертається в рідні краї після тривалої служби в рядах Збройних військ. Багато років він віддано служив своїй Батьківщині. Будучи солдатом елітного підрозділу, йому доводилося не раз виконувати супер складні місії. Команді професіоналів все було по плечу. Але вічно, в цій справі повному ризику везти не може. Одного разу все пішло не так, як планували фахівці стратегічного відділу штабу. Ситуація вийшла з-під контролю і велика частина групи спецназу загинула. Він вижив і вирішив зав’язати з цією справою.

Так і не зумівши впоратися з втратою близьких товаришів, які стали за час спільної служби, практично братами, герой повертається додому, сподіваючись, що в мирній обстановці, назавжди забути про ті жахи, які їй довелося бачити. Але виявилося, що від війни піти не так вже й просто. Іноді вона переслідує тебе. Його рідного дому більше немає. Є тільки нова територія розростається, військового конфлікту. Фільм Рембо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Колишній спецназівець ховається в джунглях і починає вести партизанську війну проти загарбників. Завдяки навичкам йому вдається успішно протистояти звичайним солдатам. Але в диких, непролазних заростях ховається загроза страшніше людини.

Режисер: Сиддхарт Ананд
В ролях: Тайгер Шрофф