Френк Мозес не особливо щасливий на пенсії, вимушено звикаючи до домашнього способу життя. Займається облаштуванням побуту з подругою Сарою. Кращий друг і напарник Марвін пропонує приступити до нової справи, і раптово гине. Френка забирають на допит в комплекс «Янкі Уайт». Службу безпеки цікавить інформація про проект «Паслен». За Мозесом приходить найманець вбивця Джек Хортон, убивши всіх людей в будівлі. Він погрожує тортурами, щоб добути цінні дані. Агенту вдається втекти, завдяки приятелеві, що ожив, інсценував свою смерть. Проблема в тому, що хтось виклав свідчення про участь агентів в секретній операції в 1979 році.

Тепер за професіоналами полюють, оголосивши їх національними терористами. Зацікавлених осіб багато, всі хочуть заволодіти зброєю. З Гонконгу викликають давнього знайомого злочинця Хана, що б впоратися з Мозесом. Допитавши начальника військової розвідки, друзі дізнаються, що Паслін – це бомба, створена для холодної війни з СРСР. По частинах її перевозили дипломатичною поштою. Фільм РЕД 2 (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

В даний час слід її втрачено. Зброя масового знищення, потрапивши в нехороші руки, може нашкодити всьому людству. Команді рятувальників доведеться докласти багато зусиль, щоб врятувати світ і вціліти самим.

Режисер: Дін Парізо
В ролях: Брюс Вілліс, Джон Малкович, Мері-Луїз Паркер, Хелен Міррен, Ентоні Хопкінс, Лі Бен хон, Кетрін Зета-Джонс, Ніл МакДонаф, Брайан Кокс, Девід Тьюліс