Викрадений посол Сполучених Штатів Америки в Італії. Агент невідомого відомства висуває вимоги, які примушують самого президента і керівництво Центрального розвідувального управління брати під свій безпосередній захист таємничий проект, що стосується передачі технологій пам’яті. Мозок посла відсканований і скинутий на флешку. Вся секретна дипломатична інформація про міжнародних агентів під прикриттям, якою він володіє, стає об’єктом живого інтересу на чорному ринку.

Лише один учений у світі знає, як імплантувати отримані за допомогою інноваційної технології дані в іншого носія. Важливість його знань занадто значна і він перетворюється в живу мішень. ЦРУ відправляє агента Джона Рамзі на важливу місію. Він повинен знайти і захистити вченого. Але кому можна довіряти? В процесі замішана маса подвійних агентів.

Джону постійно доведеться покладатися на власне чуття. Корупція і зрада в цьому напруженому і розбурхує кров шпигунському трилері таяться серед вищих ешелонів влади. Фільм Проект «Нескінченність» (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Michael Fredianelli
Актори: John Ozuna, Джин Янг, Джеймс Аллен Брюер, Joseph Walters, Joseph Camilleri