Перебуваючи в королівстві, принцеса ніколи не думала, що їй доведеться стати воїном. Однак з дитинства батько вчив постояти за себе, тому дівчина змушена була з молодших років тримати в руках меч. Ставши справжньою принцесою-вікінгом, головна героїня не забула про те, що їй необхідно ще й битися за власну країну. Але раптово комусь стало не угодна її персона, а також діюча корона. Невідомі скоїли напад на короля і знищили його, але перед цим підлаштували вбивство таким чином, що принцесі необхідно було втекти з рідного притулку. Головну героїню підставили, тепер місцеве населення в королівстві думає, що дівчина сама вбила батька, щоб сісти на трон.

Деякий час принцеса-вікінг поневірялася по околицях, не знала від кого чекати підмоги. Але незабаром вона зустріла деяких людей, здатних боротися також сміливо і відважно, як вона сама, заручившись їх підтримкою, головна героїня вирушила на боротьбу зі своїми ворогами. Вона не хоче сидіти смирно і чекати поки вороги займуть місце її батька. Фільм Про Богів і воїнів (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Принцеса готова битися за чисте і нескорене ім’я короля, а також за смерть рідної і близької людини. Принцеса-вікінг всім доведе, що вона справжній воїн, а не просто королівська особа.

Режисер: Девід Хьюз
В ролях: Теренс Стемп, Мартін Форд, Пол Фрімен, Вікторія Брум, Уїлл Меллор, Йен Бітті