Макс-молодий чоловік, який вибрав професію актора. Однак у рідній країні він ніяк не може знайти гідну для себе роботу. Тоді кохана головного героя пропонує йому перебратися до неї в Австралію. Дівчина впевнена, що тут він без праці знайде роль в якій-небудь мильній опері. Після недовгих роздумів чоловік приймає її пропозицію. Він бере квиток на літак в один кінець. Але незабаром після прибуття в незнайому країну хлопець стикається з дуже неприємною ситуацією. Його суджена безслідно зникає, не залишивши після себе навіть записки. Стурбований Макс підозрює, що її просто викрали. Про це він повідомляє в правоохоронні органи.

Однак поліцейські не виявляють належної старанності при пошуках зниклої дівчини. Дуже швидко головний герой переконується, що лише він сам в змозі докопатися до істини. Чоловік приймається збирати інформацію, яка допомогла б йому вийти на слід своєї коханої. Він змушений їздити по країні, фактично не знаючи місцевих законів і звичаїв. Фільм Приховане (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопцеві належить побувати в убогих притонах, розкішних особняках і на занедбаних пустирях. Заради досягнення головної мети йому доведеться проявити всі свої здібності та вміння.

Режисер: Шейн Т. Хол
Актори: Джессіка Гергер, Аарон Гленнэйн, Jai Koutrae, Саймон Ліндон, Мег Макінтош, Крістофер Найсмит, Yalin Ozucelik, Ентоні Фелан, Джоенн Пріст, Чад Річардс