​​​​​​​​Джонні Блейз є професійним байкером, який вже давно не уявляє своє життя без екстремальних ситуацій. Адже час від часу він потребує отримання необхідної йому дози адреналіну. Одного разу, молода людина потрапляє в епіцентр самих непередбачуваних подій. Все починає з того моменту, коли батько хлопця виявляється серйозно хворий. У чоловіка був виявлений рак легенів, що звучить як смертний вирок. Через короткий період батько помирає. Це стає для Джонні сильним ударом. Несподівано в цей момент перед хлопцем з’являється сам Мефістофель, який пропонує укласти з ним угоду.

Диявол пропонує йому воскресити його батька, а натомість він згодом забере душу Джонні. Відчайдушний байкер неодмінно погоджується. Після цього його батько знову приходить в себе. Але через деякий час з чоловіком трапляється нещасний випадок, і він гине. Обурений подіями, що відбулися, Блейз тепер не збирається виконувати обов’язкову умову угоди. Однак угода укладена, і хлопець не може відмовитися від виконання зобов’язання.

Йому доводиться підкоритися волі Мефістофеля і стати його слугою. Відтепер він змушений виконувати всі накази цього підступного демона. Фільм Примарний гонщик (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марк Стівен Джонсон
В ролях: Ніколас Кейдж, Єва Мендес, Уес Бентлі, Метт Лонг, Пітер Фонда, Сем Елліотт