Кріс почав свою кар’єру бійця з твердою вірою в те, що стане найкращим бійцем, і знайде світову славу. Тривалі тренування, множинні перемоги починають приносити свої плоди. Але не все виявилося так просто — виступивши проти більш сильного противника, головний герой опинився на лікарняному ліжку. Отримавши серйозний перелом ноги, він твердо вирішує покінчити з боями. Дружина Кріса знає, як важливий для її чоловіка цей вид спорту, тому намагаються переконати його, що коли травма заживе, він знову зможе битися. Її слів виявляється недостатньо, через деякий час вони переїжджають в інше місто. Там наш герой влаштовується в місцеву церкву в якості пастора.

У нього добре виходило збирати навколо себе людей. Життя начебто налагоджується, нога скоро повністю відновиться. У місті з’явилася нова банда злочинців, поліція все ніяк не може зловити їх. Жити тут ставати небезпечно, Кріс боїться за свою сім’ю і вирішує вдатися до радикальних заходів. Користуючись тим, що він колишній боксер, чоловік одягає маску і виходить на вулиці.

Його мета-очистити місто від злочинців і самому не попастися на очі поліції. Тепер, коли у Кріса відразу два життя, впоратися з ними стає не так просто. Фільм Праведник у масці (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Уоррен П. Сонода
В ролях: Бретт Гранстафф, Лара Джин Чоростецки, Т. Дж. Макгіббон, Дайенн Керрол, Родді Пайпер, Джеймс Роджерс, Майкл Шеннон Дженкінс, Патрік МакКенна, Скотт Нікол, Джоан Грегсон