Одна п’ята мільйона представників правоохоронної системи стоять на сторожі порядку в густонаселеному Мумбаї. Однак далеко не всі співробітники поліції сумлінно виконують свої обов’язки. Багато хто вступає в кримінальну змову з кримінальниками і корупціонерами, щоб отримати солідну, неправомірну винагороду. Однак навіть така форма співпраці не врятує людей у погонах від нападів злочинців. Одного разу відбувається кричуща розправа, яка змушує силовиків боротися за честь свого мундира. Четверо колег гинуть від жорстокої акції зловмисників.

Розслідування цієї справи доручають принциповому Шиваншу, який не звик соромитися у виборі засобів боротьби з противником. Хлопець повинен затримати оскаженілого бандита, який абсолютно не бачить допустимих кордонів. Які методи буде використовувати прославлений сищик? На якій версії він побудує пошуки винного? Як можна зупинити того, хто не визнає над собою ніякої влади?

Вір не збирає здаватися без бою, тому дуже скоро вулиці жвавого мегаполісу може скувати кромішнє жах, який несе суворий терор. Чия сторона здобуде гору в непростому змаганні? Фільм Правда завжди перемагає (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Милап Завері
В ролях: Джон Абрахам, Манодж Баджпаї, Аїша Шарма, Майра Дандекар, Амрута Кханвілкар, Меніш Чаудхарі