Міжконтинентальний авіарейс, який здійснює надсучасний лайнер, обіцяє бути приємною прогулянкою для всіх пасажирів. На випадок позаштатної ситуації на борту, за польотом стежить досвідчений співробітник Служби безпеки на ім’я Білл Маркс. Його посада правильно називається повітряний маршал, він людина, яка покликана забезпечувати безпеку пасажирів під час польоту. Коли бот знаходиться високо в повітрі, Біллу приходить повідомлення про те, що авіалайнер замінований і скоро буде підірвано, якщо не почнуть виконуватися вимоги терористів. Незабаром головний герой розуміє, що злочинцями є ті люди, які знаходяться на борту.

Більше того, вони віртуозно підставили повітряного маршала і він є головним підозрюваним у цій заплутаній справі. На землі немає чіткої інформації про те, що трапилося і виникають різні пропозиції для вирішення складної ситуації. Марк страждає від проблем з алкоголем. Він ніяк не може прийти до тями після загибелі своєї сім’ї. Фільм Повітряний маршал (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Зараз йому потрібно мобілізувати розум і силу волі, щоб врятувати кілька сотень пасажирів, які поки що не підозрюють про смертельну небезпеку. Білл єдина людина, хто може врятувати з від страшної смерті на величезній висоті.

Режисер: Хауме Кольет-Серра
В ролях: Ліам Нісон, Джуліанна Мур, Мішель Докері, Корі Столл, Джейсон Батлер Харнер, Нейт Паркер, Скут МакНэри, Лупі Нионго, Омар Метуолли, Лайнас Роуч