Вічне протистояння американських бойовиків – це боротьба хороших поліцейських і поганих бандитів. Але чи завжди представники влади настільки ідеальні? Головний коп елітного підрозділу поліції Лос-Анджелеса на прізвисько Великий Нік (Джерард Батлер) оголошує полювання на банду зухвалих грабіжників, що задумали зробити неможливе – пограбувати Федеральний резервний банк. У картині химерним чином переплетені бандитські розбірки, складний вибір поліцейських, питання законності і моральності дій представників влади. Великий Нік-складна фігура, що існує на кордоні двох світів-злочинного і законослухняного.

У своєму бажанні очистити рідне місто від бандитів він не зупиниться ні перед чим. Плюс у Крістіана, судячи з усього, існують якісь серйозні комплекси, тому що вся ось ця маскулінність і брутальність персонажів досить швидко виходить з скільки-небудь розумних меж і здається, що Великий Нік скоро просто шарахне Рея Мерримена і далі обидві компашки поліцейських, які як бандити, і бандитів, які як бандити, вирушать в бар «Блакитна устриця» і почнуть запальні танці один з одним.

На цей раз під прицілом бандитів виявляється Федеральний резервний банк Лос-Анджелеса — саме важкодоступне місце міста. Фільм Полювання на крадіїв (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Крістіан Гьюдгест
В ролях: Джерард Батлер, Джордан Бріджес, Пабло Шрайбер, Івен Джонс, О’Ши Джексон мл., Фіфті Сент, Соня Балморес, Ерік Браден, Брайан Ван Холт, Моріс Конт