Трапляється таке, коли в місті починаються злочини, а про подію вже ніхто і не бажає думати. Такі справи просто відкладають в довгий ящик або просто забувають про нього. З тих пір, як по місту прокотилася величезна кількість вбивств пройшло вже двадцять п’ять років. Ось тільки ні в кого не вийшло розслідувати цей випадок. У фільмі «Поліцейський-самурай 2: Смертельна помста» 2015 року ви познайомитеся з детективом на ім’я Френк Вашингтон, який вирішує зайнятися такою важливою справою. Він не може зрозуміти з якої причини ця справа такий тривалий період не змогли розкрити.

Що стало причиною загибелі такої кількості людей? Ось тільки сумно те, що в цьому фільмі не достатньо одних зусиль Френка, головний герой вирішує звернутися за допомогою до Джо Маршалу. Незабаром головному герою вдається вийти на слід злочинців, як з’ясовується з цими вбивствами пов’язаний уряд і поліцейські, які дуже сильно корумпований. Фільм Поліцейський-самурай 2: Смертельна помста (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Що ж ще вдасться з’ясувати головному герою і його помічнику у цій справі, яка має такий великий термін? Чи вийде у детектива знайти відповіді на всі виниклі у нього питання, щоб розкрити ці злочини?

Режисер: Грегорі Хатанака
В ролях: Метью Каредас, Марк Фрейзер, Бай Лін, Кэйден Крос, Томмі Вайсо, Кренстон Комура, Лаурен Лендон, Меліса Мур, Крейда Новак, Лексі Белль