Фільм Подорож 2: Таємничий острів (2012) дивитись онлайн в HD якості


Герой фільму звертається за допомогою до свого вітчима і разом вони відправляються на пошуки загадкового місця для того, щоб врятувати людину, що потрапив у біду. Незабаром на своєму шляху вони зустрічають досить дивного чоловіка на ім’я Габато, а також його прекрасну дочку Кайлами. Коли вони занурилися на вертоліт, то почався сильний ураган і в результаті цього повітряний транспорт зазнав аварії. Коли пасажири прийшли до тями, то вони зрозуміли, що виявилася саме на тому самому острові який прагнули відшукати. Коли герої фільму змогли проникнути всередину острова, то були сильно здивовані тому, що їм довелося побачити.

Всюди бігали величезні жуки і комахи і вони цілком спокійно уживалися з іншими величезними ящерами, а також мініатюрними комахами. Незабаром компанія зустрічає в цій місцевості Олександра Андерсона, який для Шона доводився рідним дідусем і пропав він багато років тому.

Разом їм належить об’єднати свої сили для того, щоб врятуватися. Адже острів починає з кожною хвилиною занурюватися на дно океану. Фільм Подорож 2: Таємничий острів (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бред Пейтон
Актори: Анна Колвелл, Луїс Гусман, Дуейн Джонсон, Ванесса Енн Хадженс, Джош Хатчерсон, Уолтер Бенксон, Стівен Коділл, Крістін Девіс, Майкл Кейн, Бренском Річмонд