Фільм Поцілунок дракона (2001) дивитись онлайн в HD якості


​​​​Молодий і перспективний поліцейський з Китаю Лю Сюцзань відправлений на суперсекретне завдання до Франції. Мета його поїздки — допомогти французьким колегам зловити злочинця. Якийсь китайський мафіозі підозрюється за продаж і транспортування героїну, тому Лю має намір зловити його і відправити за ґрати. У Франції компаньйоном Лю стає поліцейський Жан-П’єр Решар. На вигляд він здається непоганою людиною, але зовнішність оманлива. Решар насправді і сам замішаний у нечистих справах, а тому відшукує китайського контрабандиста і вбиває його, щоб той не встиг дати свідчення в суді проти поліцейського. Вбивство бандита француз вішає на Лю, а поліція Франції довіряє своїм громадянам.

Тепер головний герой перебуває в розшуку, а співвітчизники відвернулися, і, здається, ніхто не може допомогти в цій ситуації. Ховаючись у Франції і відчайдушно намагаючись повернутися на батьківщину, Лю знайомиться з американкою Джесікою Камен, яка працює повією. Вона бачила, як Решар вбив людину і готова підтвердити це в суді, на користь Лю. Однак Решар, дізнавшись про план свого китайського колеги, викрадає маленьку дочку Джесскі, шантажуючи її, і та відмовляється давати свідчення в суді.

Тепер головний герой зобов’язаний врятувати дитину і все-таки спробувати повернутися на батьківщину, не потрапивши до в’язниці. Фільм Поцілунок дракона (2001) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кріс Наон
В ролях: Джет Лі, Бріджет Фонду, Чеки Каріо, Макс Райан, Рік Янг, Берт Куок, Лоуренс Ешлі, Сиріл Раффаеллі, Джон Форджем, Пол Барретт, Колін Прінс, Венсан Під