Головний герой цього комедійного бойовика-Кельвін Джойнер свого часу був найкрутішим і популярним хлопцем в школі. Однак пройшли роки, і сяйво його зірки дещо згасло: з його вийшов самий банальний бухгалтер, ведучий нічим не примітне життя. Але все змінюється відразу, коли незадовго до зустрічі однокласників в соціальній мережі до нього додається колишній шкільний Ізгой Боб Стоун. У свій час Кельвін був єдиним з усіх однокласників, хто заступився за товстуна у вкрай принизливою ситуації, і Боб цього не забув, запропонувавши зустрітися в барі.

Зустріч приносить абсолютно несподіваний сюрприз: колишнє посміховисько всієї школи шляхом довгих і наполегливих тренувань зуміло перетворитися на сильного чоловіка, що перебуває у відмінній фізичній формі. Боб раніше глибоко поважає свого колишнього друга, незважаючи на те, що в житті не добився значних успіхів, і просить Кельвіна допомогти йому розібратися в дещо якій справі, і той, вражений зустріччю, не відмовляє. Фільм Півтора шпигуна (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але якби тільки Кельвін знав, до чого приведе його допомога! Адже зовсім випадково він вплутується в спеціальну операцію ЦРУ, від якої залежить доля всього світу, і вибратися з цієї ситуації у нього вже не вийде.

Режисер: Роусон Маршалл Тербер
В ролях: Дуейн Джонсон, Аарон Пол, Кевін Харт, Емі Райан, Бретт Азар, Меган Парк, Райан Хансен, Даніель Николет, Кімберлі Хоу, Слейн