Події драматичного бойовика розгортаються в місті, яке належить кримінальним угрупованням. Бандити поділили мегаполіс на зони впливу. З поліцією вони вважають за краще вирішувати питання за допомогою банальних хабарів і підкупів. Так що більшість детективів просто закривають очі на беззаконня, що коїться. Чесні ж сищики тут довго не живуть. Один з принципових копів займається розслідуванням, яке він має намір довести до кінця будь-яку ціну. В результаті чоловік гине від кулі, пущеної невідомим зловмисником. Це стає останньою краплею в чаші терпіння керівника поліцейського департаменту міста.

Він вирішує провчити гангстерів, які втратили будь-яку повагу до представників закону. Начальник наказує своїм підлеглим злегка притиснути» кримінальних авторитетів і їх шісток. Тим часом самі злочинці зайняті черговим переділом влади в мегаполісі. Кілька банд оскаржують один у одного владу над низкою дуже прибуткових комерційних об’єктів.

Між ними назріває великий конфлікт, де не обійдеться без кровопролиття. Ставки стрімко зростають, адже вийти переможцем з цього протистояння зможе лише одна сторона. Фільм Пітбуль. Останній пес (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Владислав Пасиковский
В ролях: Марчін Дорочиньский, Кшиштоф Строїньський, Дорота Рабчевска, Адам Воронович, Рафаль Мор