Джек Горобець прибуває в Порт-Ройал. Він планує викрасти королівське судно і на ньому відправитися в погоню за зрадником Гектором Барбоссою. Багато років тому Джек був капітаном піратського корабля «Чорна перлина». Барбосса був його помічником. Він влаштував проти свого капітана бунт. Джека кинули помирати на безлюдному острові. Зрадники залишили йому тільки шпагу, пістолет і одну кулю. Горе-капітан був приречений. Лише дивом Горобцю вдалося вижити. Ходили легенди, що пірат запряг двох морських черепах і на них вибрався з острова. У Порт-Ройал Джек став свідком, як дочка губернатора, Елізабет Суон втратила свідомість і впала у воду.

Горобець рятує дівчину і помічає у неї на шиї піратський медальйон. Він бере її в заручники і намагається втекти. Варта вистачає його і садить у в’язницю. Вночі в порт заходить корабель «Чорна перлина». Пірати шукають той самий медальйон, який носить Елізабет. Вони хапають дочку губернатора і призводять до капітана. Намагаючись приховати своє походження, вона представляється як Елізабет Тернер. Дівчина назвала прізвище свого коханого-Вілла Тернера, якому насправді належав медальйон. Фільм Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини (2003) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Почувши це прізвище, пірати схопили її і відвезли. Дізнавшись про викрадення, Вілл звільняє Джека Горобця, і разом з ним відправляється в погоню за піратами.

Режисер: Гор Вербінськи
В ролях: Джонні Депп, Джеффрі Раш, Орландо Блум, Кіра Найтлі, Джек Девенпорт, Кевін Макнеллі, Джонатан Прайс, Лі Аренберг, Макензі Крук, Девід Бейлі