У центрі сюжету знаходиться кримінальне угруповання, що спеціалізується на зухвалих нальотах, пограбуваннях і рекеті. Керує злочинцями Сем. Розважливий бандит не знає жалю як до підлеглих, так і до своїх жертв. Він підтримує хороші відносини з представниками міської влади. Ось чому у зловмисників майже ніколи не виникає проблем із законом. Тих, хто не збирається йти на поводу у нещадних рекетирів, чекає сумний фінал. Так що велика частина підприємців і бізнесменів вважає за краще вирішувати з Семом всі питання полюбовно. Одного разу злочинці навідуються в скромне кафе, яке належить Скарлетт.

Вони заявляють, що з цього дня жінка буде віддавати частину виручки їм за захист. Однак вона не має наміру ділитися чесно заробленими грошима з якимись «шістками». Діставши помпову рушницю, відважна красуня проганяє бандитів зі свого закладу. Головорізи змушені ретируватися з місця події не солоно облизня. Фільм Пікінгс (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Природно, такий розклад не влаштовує лідера мафіозної структури. Він приймає рішення як слід провчити непокірну бізнес-леді за допомогою старого перевіреного методу. Але Скарлетт не так проста, як може здатися на перший погляд.

Режисер: Ашер Морган
Актори: Мішель Холленд, Лілі Брукс О’Брайант, Кеті Вінсент, Різ Гранде, Джулі Рейферс, Джоель Бернард, Ярон Урбас, Ашер Морган, Саманта Зайна, Лінн Джордан