Подорожі в часі ще не винайшли, але винайдуть через 30 років. У майбутньому неугодних людей будуть відправляти в минуле, де стірателі вб’ють їх, назавжди викресливши з історії. Джо Сіммонс працює таким стирачем, знищуючи неугодних замовникам жертв. Герой одержує срібні злитки і насолоджується життям на повну котушку, дозволяючи собі всі можливі задоволення і розваги. Так відбувається до тих пір, поки з 2044 року не з’являється він сам. Герою не вдається вбити себе, і він виявляється втягнутий в протистояння з величезною і могутньою корпорацією. Кому з авторитетів прийдешнього часу він не догодив? Навіщо від нього вирішили позбутися?

Сіммонс розмірковує про ці питання і паралельно намагається врятувати своє життя. Його кращий друг Сет пощадив себе з майбутнього, і це призвело до жахливих наслідків. Чи варто Джо знищити свою вікову версію і жити далі? Або ж він повинен об’єднатися з ним і, дізнавшись справжні причини, надати допомогу? Справа приймає дуже дивний оборот. Фільм Петля часу (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Джо проклинає свою роботу, завтрашній день, машини часу та інші обставини, що заманили його в настільки складну життєву ситуацію. Чи є єдино вірний вихід з даного положення?

Режисер: Райан Джонсон
В ролях: Джозеф Гордон-Левітт, Брюс Вілліс, Емілі Блант, Джефф Деніелс, Ной Сеган, Пол Дано, Гаррет Діллахант, Пайпер Перабо, Трейсі Томс, Пірс Генон