Вісім років тому сталася страшна подія, яка повністю змінила життя людей і змусила їх подивитися по-іншому на багато речей. Зовсім несподівано почався метеоритний дощ, який знищив всі побудови дозволяють нормально жити. Тепер на планеті панував хаос, а поверхня була непридатна для життя. Бажаючи якось виправити подібне люди облаштували собі бункер під землею і воліли залишатися там. Довгий час вони перебували там, не бажаючи залишати безпечного місця. Але були і ті, хто прагнув покинути ці місця в пошуках кращого притулку на землі вірячи в те, що подібне існує.

Один з жителів втратив свою дитину, після його смерті у чоловіка не залишилося сенсу в житті і він збирався покинути бункер, для того, щоб зажити новим життям, та й до того ж йому вже нічого було втрачати. По дорозі він зустрічає милу дівчину Роуз, яка втішає бідного батька і допомагає йому знайти сенс у житті. Тоді чоловік вирішує відправитися разом з нею в подорож і пошукати ті заповітні місця, які вона так хоче побачити. Фільм Перервана темрява (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але варто було їм тільки опинитися на поверхні, як вони опинилися у величезній небезпеці. Адже тут мешкали вбивці і канібали, які мали намір поживитися наївними людьми…

Режисер: Крістофер-Чи дос Сантос
В ролях: Шон Майкл, Сурайя Сантос, Брендон Оре, Райан Крюгер, Брендан Мюррей, Джонатан Пієнаар