Фантастичний фільм «Передбачення» розповідає захоплюючу історію про дівчину, яка звертає дивовижною здатністю, яку можна порівняти з божественним даром і одночасно зі страшним прокляттям. У звичному побуті всім відомий термін «Дежавю» — це коли людина відчуває, що життєві ситуації повторюються і він знову переживає минуле. Навіть зараз наука не в силах пояснити причини такого явища і називають просто інтуїцією. Багато хто вважає, що життя наповнене різними знаками долі, за допомогою який можливо управляти часом або змінювати реальність. У такій непростій ситуації виявляється головна героїня на ім’я Лінда. Вона цілком солідна персона, що має сім’ю і відмінну кар’єру.

Одного разу під час сну, жінка бачить смерть коханого чоловіка, який моторошним чином розбивається на власному автомобілі. Через кілька хвилин вона прокидається в холодному поту, і приймає цілком логічне рішення забути про кошмар. Однак вона поступово помічає, що сновидіння перетворюється на дійсність… Дівчина виявляє точні збіги між сном і реальністю. Такий поворот подій лякає бідолаху, адже у фіналі чекає смертельний кінець. Фільм Передбачення (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Намагаючись впоратися з емоціями, Лінда відкривається дару передбачення і планує обдурити саму долю. Безсумнівно, заради коханої людини вона готова піти до кінця, проте за таке прагнення може наздогнати Розплата.

Режисер: Люк Теддер
В ролях: Адам Дж Бернард, Vanessa Russell, Джессіка Ендрюс, Gareth Lawrence, Бен Проберт, Філіп Ріду, Alexandra Parker, Sadie Parsons, Elspeth Edmonds, Саймон Філліпс