Події кінострічки розгортатимуться в 2057 році. Людство опинилося на межі вимирання. З кожним разом все більше починає згасати Сонце і здавалося б залишається зовсім мало часу до того моменту, як вся планета буде оповита повним мороком. Саме тоді і настане Льодовиковий період. Але все ж шанси на порятунок є і ними стає так звана місія спеціалізованого космічного корабля під назвою Ікар 2. Даний зореліт повинен буде дістатися до Сонця, а потім скинути на нього потужну бомбу і завдяки їй хімічні процеси будуть загальмовані. Тоді світило зможе далі висвітлювати планету. Астронавти налаштовані дуже рішуче і вони прекрасно розуміють, що життя всієї планети знаходиться у них в руках.

Незабаром несподівано надходить сигнал з самого першого корабля Ікар, що прибув сюди сім років тому з такою ж метою. У членів команди стали розходитися думка і багато хто вважає, що необхідно відвідати покинуте космічне судно, адже на ньому знаходилася найперша бомба. А інші не згодні з тим, щоб відійти від визначеного маршруту, так як їм потім не вистачить палива для того, щоб повернутися. Фільм Пекло (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Крім цього, починають відбуватися й інші трагічні події, навігатор з невідомих причин дав збій, а сонячний щит судна був сильно пошкоджений. Тепер у героїв фільму кисень залишається на межі зникнення.

Режисер: Луї-Паскаль Кувлер
В ролях: Жан-Південь Англад, Жоакім ді Алмейда, Сиріл Тувенин, Сагамор Стевенен, Нозха Кхуадра, Тьєррі Ашанті, Юбер Сен-Макари, Андре Дюамель, Грегуар Лаволлей-Портер, Х’ю Дальмагро